O Nas

Nowe Vege Bistro w Toruniu!

Chwast Prast vegetarian Bistro to kulinarny przejaw Toruńskiej Fundacji Zdrowego Życia - przedsiębiorstwa społecznego - powstałej, by kształtować humanitarne proekologiczne nawyki konsumenckie. Oferujemy autorską kuchnię roślinną. W naszych daniach znajdziesz dziko rosnące rośliny jadalne, a od nas dowiesz się więcej na temat ich historii i działania.
Dzięki połączeniu świeżych lokalnych produktów i doskonałych przypraw odbędziesz z nami podróż w świat kulinarnych rozkoszy.

07

Otwarte

08

od

2018

07.08.2018

Zobacz menu

O Nas

2015
Zdjęcie przedstawia logo Fundacji Zdrowego Życia
Idea

Fundacja Zdrowego Życia została powołana aby szerzyć rzetelną informację i promować ciekawe praktyki mające chronić ZDROWIE - największy skarb każdego z nas!
Promowany zdrowy styl życia pozostaje w harmonii z otoczeniem wpływając jednocześnie na równowagę w otaczającej nas przyrodzie.
Uwaga - współpraca z nami grozi zachowaniem zdrowia przez długie lata!
facebook.com/fundacjazdrowegozycia
E-mail: fundacja@chwast.org

2016
Zdjęcie przedstawia stół pełen różnego rodzaju zup na Wolnym Jarmarku Toruńskim
Zdjęcie przedstawia logo Wolnego Jarmarku Toruńskiego

Odbywający się cyklicznie co dwa tygodnie Jarmark mający na celu ochronę i promocję lokalnych i tradycyjnych sposobów produkcji żywności oraz jej producentów. Promowanie kultury spożywania żywności. Produkty lokalne. Żywność ekologiczna, zdrowa, naturalna, przetwarzana w sposób tradycyjny. Rękodzieło.
E-mail: jarmark@chwast.org

2017
Zdjęcie przedstawia food tracka na tle zamku Dybowskiego
Zdjęcie przedstawia logo food tracka - Chwast Bus

Kolejne działanie kulinarne Toruńskiej Fundacji Zdrowego Życia to Chwast Bus - punkt mobilnej vegańskiej gastronomii.
E-mail: bus@chwast.org

2018
Zdjęcie przedstawia logo restauracji Chwast Prast

Chwast Prast vegetarian Bistro to kulinarny przejaw Toruńskiej Fundacji Zdrowego Życia - przedsiębiorstwa społecznego- powstałej, by kształtować humanitarne proekologiczne nawyki konsumenckie. Oferujemy autorską kuchnię roślinną. W naszych daniach znajdziesz dziko rosnące rośliny jadalne, a od nas dowiesz się więcej na temat ich historii i działania.
E-mail: bistro@chwast.org